Jak rezervovat

Jak postupovat při rezervaci :

UPOZORNĚNÍ!! Rezervace musí být uhrazena předem, bankovním převodem. Pokud tomu tak není, je neplatná. U správce nelze platit v hotovosti, děkujeme za pochopení.

V menu klikněte na položku „Rezervace“ a vyberte si revír na kterém chcete rybařit – Jezero Dělouš, Zámecký nebo Ďáblův rybník.

1.) vyberete si datum příjezdu
2.) zapíšete počet dní rybolovu
3.) zvolíte počet rybářů na lovném místě
4.) kliknete na ikonku „najdi volná místa“
5.) systém Vám nabídne volná místa ve zvoleném termínu – vyberete a označíte si místo. Pro lepší orientaci se můžete podívat na rezervační kalendář, který se Vám po zadání roku a měsíce zobrazí pod tabulkou s vyplňovacími údaji.
6.) vyberte si druh povolenky
6.) vyplníte Vaše údaje – jméno, adresu, telefon, e-mail
7.) pod tabulkou se Vám zobrazí celková cena – pokud s cenou souhlasíte, klikněte na ikonku „registrovat“
8.) rezervace je odeslána – zobrazí se Vám poděkování za Vaší rezervaci -)
V rezervačním kalendáři se rezervované dny zabarví na oranžovo ( obsazeno – nezaplaceno ). Po přijetí platby se zabarví na červeno ( obsazeno – již zaplaceno )
9.) na Váš e-mail je zasláno potvrzení o rezervaci s kompletními údaji pro platbu.
10.) pro úspěšné dokončení je potřeba zaslat příslušnou částku, která je rovna ceně povolenky na náš bankovní účet – všechny údaje pro platbu naleznete v tomto e-mailu. (částku, číslo účtu a variabilní symbol)

Rezervace začíná vždy v 16:00 rezervovaného dne, do 16.00 příštího dne (24 hod.). Místo musí být uvolněno poslední den platnosti rezervační povolenky nejpozději v 16:00 hodin.¨

Platbu je nutné uskutečnit nejpozději do 5 dnů od provedení rezervace. 
Pokud rezervaci prokazatelně zrušíte minimálně 10 dní předem (výhradně elektronickou poštou na : chlumeckarybarska@seznam.cz), bude vám platba převedena na náhradní termín nebo vám bude vrácena celá částka na Váš bankovní účet.

Pokud se k rybolovu nedostavíte nebo rezervaci zrušíte po termínu, uhrazená částka za rezervační povolenku propadá v plné výši ve prospěch příjemce platby a je nevratná.

Telefon na správce revíru : 737 051 980 (Jezero Dělouš, Ďáblův rybník) a 604 237 573 (Zámecký rybník Chlumec)


Archivy