Carpmarathon Dělouš 2020

Závody jsou již bohužel plně obsazené !!

Carpmarathon Dělouš 2020 – 8.ročník – 96hodin závodu !!

  • Termín konání : 30.9.-4.10.2020 ( středa – neděle ) – 96 hodin !!
  • Místo : Jezero Dělouš o rozloze 26,0ha
  • Kapacita : 20 týmů ( dvou až tří členných )
  • Ceny : v celkové hodnotě 100.000,-Kč
  • Bodovaná ryba : kapr a amur ( váží se 4 nejtěžší ryby )
  • Menší občerstvení v ceně : polévka, guláš ( bude se rozvážet během závodu 1 x denně )

Harmonogram:

Středa 30.září :
7°°hod. – sraz účastníků akce
7:30°°hod. – losování lovných míst
od 8°°hod. – možnost zakrmení, průzkum vody ze člunu, označení lovného místa
11:50hod. – konec možnosti používání člunu, možnosti krmení, nahazování atd. – klid na vodě!
12°°hod. – start závodu – vše povoleno v rámci pravidel závodu.

středa 30.září 12°°hod. – neděle 4.října 12°°hod. – závod 96 hod.

Neděle 4.října :
12°°hod. – konec závodů
13°°hod. – vyhlášení výsledků
14°°hod. – ukončení akce

Speciální pravidla / povinná výbava:
*** loví se na max. 6 prutů ( celý tým )
*** s pouze jedním jedno-háčkem originál bez protihrotu o maximální velikosti č.4
*** lovné místo je povolené označovat pouze tyčovou bójkou ( do 100m od břehu )
*** zavážení prutů je zakázáno – musí se nahazovat ze břehu
*** zakrmování lovného místa je povoleno boiliesem, peletami, vařeným partiklem (kukuřice,pšenice,řepka,tygří ořech atd…), krmítkovou směsí, vnadící směsí či method mixem
***Krmení během závodu je možné pouze za pomoci lopatky, kobry, praku, raketou (spombem, red-mamou, atd) nebo z člunu – pouze před zahájením závodu a 2x denně během závodu v předem stanovenou dobu (bude upřesněno před závodem).
Jiné způsoby krmení, které nejsou jmenovány jsou  zakázány.
*** při uváznutí s rybou nebo i bez lze použít pro vyproštění montáže člun nebo loďku 
*** lov na feeder či plavanou je povolen
*** montáž musí být průběžná – úniková
*** feederová a methodmixová krmítka jsou povolena
*** používání pletených šňůr jako šokových návazců je zakázáno
*** je povinnost používat velkou plněnou podložku min. 60 x 100cm
*** je povinnost používat podběrák s rameny minimálně 80cm
*** vnadící pelety od firmy Bio mare můžete zakoupit u správce za super cenu 80,-Kč/1kg, ryby jsou na ně zvyklé
*** je povinnost mít eko-vezírek nebo sak pro uchování ryb před vážením
*** je povinnost mít kbelík na polévání ryb
*** povolené nástrahy jsou boilies, rohlíkové boilies, pelety, žížaly, červi, veškerý partikl
***Při každém ulovení ryby je třeba ihned zavolat rozhodčího, tak aby ryba v saku byla jen po nezbytnou dobu, která je potřeba k jejímu zdokumentování.
***Tým, který se dopustí jakéhokoliv přestupku proti pravidlům jezera Dělouš, bude při prvním přestupku uděleno napomenutí. V případě druhého přestupku bude tým ihned vyloučen ze závodu, bez náhrady na vrácení startovného a musí ihned opustit areál jezera Dělouš.

Ceny :

  • 1.cena : 
    Rybářské potřeby + poháry + medaile v celkové hodnotě 40.000,-Kč
  • 2.cena : 
    Rybářské potřeby + poháry + medaile v celkové hodnotě 14.000,-Kč
  • 3.cena : 
    Rybářské potřeby + poháry + medaile v celkové hodnotě 10.000,-Kč
  • 4.cena : 
    týdenní povolenka pro 2 osoby na Jezeře Dělouš v celkové hodnotě 9.800,-Kč
  • 5.cena : 
    Pětidenní povolenka pro 2 osoby na jezeře Dělouš  v celkové hodnotě 9.000,-Kč
  • 6.cena : 
    Čtyřdenní povolenka pro 2 osoby na jezeře Dělouš v celkové hodnotě 7.200,-Kč
  • 7.cena : 
    Dvoudenní povolenka pro 2 osoby na jezeře Dělouš v celkové hodnotě 3.600,-Kč
  • 8.cena : 
    Rybářské potřeby v celkové hodnotě 1.000,-Kč
  • 9.cena : 
    Rybářské potřeby v celkové hodnotě 1.000,-Kč
  • 10.cena : 
    Rybářské potřeby v celkové hodnotě 1.000,-Kč
  • Cena za největšího kapra : 
    pohár + Rybářské potřeby v celkové hodnotě 2.000,-Kč
  • Cena za nejmenšího kapra :
    pohár + Rybářské potřeby v celkové hodnotě 1.000,-Kč

Startovní listina :

č.1 CT Herold Aleš Lenner a Jan Liščák
č.2 CT KH Aleš Kerek, Vladimír Hanzlík a Nikola Švanberová
č.3 CT LittleBig Marek Vrátný a Karel Pšenica
č.4 CT GULA, Gűttl Přemysl + 1
č.5 CT TBHJ Otta, Sodoma, Jeník
č.6 CT M+M Míra Trefil a Míra Melichar
č.7 CT Drsnej Sever – Michal Mojcher, Dominik Bezděkovský, Petr Jůza
č.8 CT Rákosnici Matějka Radek a Novák Josef
č.9 CT JFM Hynek Jiri, Novak Frantisek a Keller Michal
č.10 CT Šeba, Majerov, Staněk
č.11 CT Appendix Karel Jan, Karel Jan st., Jan Burger
č.12 CT Dixa Míra Tančouz,Jarda Tančouz,Standa Tolar
č.13 CT Málkov Petr Vlček, Jan Petr
č.14 CT Přeštice Vladimír  Šlajch, Ivan Petráček, Jaroslav Tančous
č.15 CT Čéřa baits Čeřenský Jindřich sr. + Čeřenský Jindřich jr.
č.16 CT Smědá Leoš Brzák, Marek Bouška, Leoš Čaban
č.17 CT JM Martin Janský, Radek Morkes
č.18 CT Štíři Michal Jiruš, Miloš Zídek
č.19 CT Vydry Kopidlno Tomáš Uzel a Jakub Valenta
č.20 CT Jizerské Břitvy Aleš Plachký, Jan Mašek, Petr Dvořák